Technologia reklamowa

Czytaj o najnowszych postępach w technologii reklamowej, strategiach marketingu opartego na danych i innych wyzwaniach branżowych.

Technologia reklamowa

Jak lokalny rynek reklamy online może konkurować z tech gigantami?

Dominacja globalnych gigantów technologicznych to wyzwanie dla lokalnych dostawców reklamy online. Dlatego stworzyliśmy platformę WARRP wspierającą rodzimy rynek.

Technologia reklamowa

Skuteczne kampanie marketingowe przy ograniczonym dostępie do danych? Projekt WARRP

Ograniczony dostęp do danych internautów jest wyzwaniem dla internetowych wydawców i reklamodawców. Poznaj platformę WARRP odpowiadającą na te zmiany.

Technologia reklamowa

Data science w marketingu – 11 przykładów użycia

W tym artykule znajdziesz 11 przykładów użycia data science w marketingu. Przeczytaj, jak wykorzystać naukę o danych w swoich działaniach marketingowych!

Technologia reklamowa

Data Management Platform – 7 najważniejszych korzyści dla Twojej firmy

Data Management Platform to system do zarządzania danymi. Przeczytaj, jak możesz wykorzystać DMP do maksymalizacji działań biznesowych swojej firmy.

Technologia reklamowa

Systemy do automatyzacji marketingu – w jakich branżach warto je wdrożyć?

W XXI wieku automatyzacja marketingu to klucz do budowania przewagi konkurencyjnej. W jakich branżach najlepiej sprawdzą się systemy marketing automation?

Technologia reklamowa

Uczenie maszynowe w modelu Real-Time Bidding: zmaksymalizuj efektywność reklam online

Real-Time Bidding to rozbudowany ekosystem do efektywnego pozyskiwania reklam online i wyświetlania ich odpowiednim odbiorcom. Przeczytaj, jak działa!

Technologia reklamowa

5 powodów, aby zastosować AI w optymalizacji reklam internetowych

64% dużych firm wykorzystuje sztuczną inteligencję w automatyzacji marketingu. Przeczytaj, jakie korzyści czerpią z AI w obszarze reklamy internetowej.

Technologia reklamowa

Reklama displayowa – rodzaje, formaty i wyzwania

Reklama displayowa od lat 90. XX w. dynamicznie się rozwija przybierając coraz to nowe kształty. Jak skutecznie korzystać z tej formy reklamy w XXI wieku?

Inne tematy