Praca w IT

Odkryj kluczowe aspekty pracy w IT, od rozwoju umiejętności po poruszanie się po standardach i trendach branżowych.

Praca w IT

14 zawodów w IT bez umiejętności programowania

Choć kodowanie jest w IT preferowaną umiejętnością, to istnieje wiele prac, które jej nie wymagają. Poznaj 14 zawodów w IT bez programowania!

Praca w IT

Software development team – jak zbudować zespół deweloperski?

Pomysł na oprogramowanie to nie wszystko – równie ważny jest dobrze współpracujący zespół deweloperski. Przeczytaj o strukturach i rolach w zespołach IT!

Praca w IT

Software developer vs. software engineer – czy te stanowiska się różnią?

Software developer vs. software engineer – choć bywają używane zamiennie, różnią się zakresem pracy. Przeczytaj o podobieństwach i różnicach.

Praca w IT

Product manager vs. project manager – różne role w projektach IT

Liderami w projektach IT mogą być m.in. project manager lub product manager. Czym różnią się te dwie role o tak podobnych nazwach? Przeczytaj!

Praca w IT

Umowa B2B w pracy programisty – zalety i wady

Umowa B2B staje się nowym standardem w branży IT, głównie ze względu na opłacalność finansową. Przeczytaj o zaletach i wadach B2B w pracy programisty.

Praca w IT

Rynek IT w Polsce w 2021 – co mówią badania?

Jak wyglądał rynek IT w Polsce w 2021 roku? O programistach, ich warunkach pracy i aspiracjach piszemy w oparciu o najnowsze badania.

Praca w IT

Etykieta spotkań online – 11 zasad wirtualnych spotkań

Etykieta spotkań online może znacząco poprawić efektywność pracy zdalnej. Poznaj 11 zasad wirtualnych spotkań, których warto przestrzegać.

Praca w IT

15 zasłużonych programistek w świecie IT

W tym artykule prezentujemy 15 kobiet, które przez lata miały i nadal mają znaczący wpływ na rozwój branży IT. Przeczytaj o ich zasługach!

Inne tematy