Rozwój zawodowy

Rozwijaj swoje umiejętności zawodowe i karierę z naszymi wskazówkami i analizami dotyczącymi rozwoju w branży IT.

Rozwój zawodowy

10 cech dobrego pracownika, których poszukują pracodawcy w XXI wieku

Istnieje zestaw cech, których pracodawcy poszukują u pracowników. Sprawdź, czy posiadasz 10 cech dobrego pracownika docenianych na rynku pracy w XXI wieku.

Rozwój zawodowy

Jak przygotować się do rozmowy o pracę? Rola komunikacji niewerbalnej

Szukasz rad, jak przygotować się do rozmowy o pracę? Przeczytaj o roli komunikacji niewerbalnej w procesie rekrutacji i sposobach na jej ćwiczenie.

Rozwój zawodowy

Rozwój zawodowy pracowników – jak o niego dbamy w WEBSENSA?

Współcześni pracownicy szukają w pracy nie tylko źródła zarobków, ale i szansy na rozwój. Jakie korzyści niesie inwestycja w rozwój zawodowy pracowników?

Rozwój zawodowy

Jak pandemia zmieniła rynek pracy?

Pandemia znacząco wpłynęła na rynek pracy. Na znaczeniu zyskała praca zdalna, ale też zupełnie nowe zawody i umiejętności. Jak to wygląda obecnie?

Rozwój zawodowy

Różnorodność w zespole – czym jest i jak wpływa na potencjał firmy?

Badania pokazują, że zespoły o dużym stopniu różnorodności są bardziej efektywne i innowacyjne. Przeczytaj o różnych typach różnorodności w miejscu pracy.

Rozwój zawodowy

Kompetencje cyfrowe i ich znaczenie na rynku pracy

Kompetencje cyfrowe i miękkie określane są kompetencjami przyszłości. Ich posiadanie niesie korzyści dla życia zawodowego i prywatnego. Jak je rozwinąć?

Rozwój zawodowy

Jakie zawody będą najlepsze do pracy zdalnej w 2022 roku?

Według badań 98% pracowników ma nadzieję na kontynuowanie zdalnego trybu pracy. Przeczytaj o 14 najlepszych zawodach do pracy zdalnej w 2022 roku.

Rozwój zawodowy

Jak zatrzymać w firmie wartościowego pracownika?

Ludzie są przyszłością firmy, a rolą pracodawców jest dbanie o ich dobre samopoczucie w pracy. Jak powstrzymać wartościowych pracowników przed odejściem?

Inne tematy