AI w Pracy i Biznesie

Seria

Poznaj, jak AI rewolucjonizuje pracę i biznes. Na tej stronie znajdziesz materiały z kanału Beyond AI z praktycznymi poradami i przykładami zastosowań.

Wpisy Beyond AI

AI w Pracy i Biznesie

Sztuczna inteligencja w marketingu – jak nie stracić pracy

Jak AI zmienia marketing? Dowiedz się, jakie umiejętności są kluczowe dla marketingowców przyszłości. Przeczytaj wpis lub obejrzyj na YouTube!

AI w Pracy i Biznesie

Wykorzystanie AI w codziennej pracy – podstawy

Szybkie sposoby na wykorzystanie AI w codziennej pracy: tłumaczenia, pisanie postów, tworzenie treści, grafika, prezentacje i komunikacja. Przeczytaj!

AI w Pracy i Biznesie

Zarządzanie projektami z ChatGPT – optymalizacja procesów

Odkryj, jak ChatGPT optymalizuje zarządzanie projektami przez automatyzację, wsparcie komunikacji i analizę danych. Przeczytaj lub obejrzyj na YouTube!

AI w Pracy i Biznesie

Transformacja biznesu dzięki AI – szanse i zagrożenia

Dowiedz się, jak sztuczna inteligencja zmienia biznes, przynosząc korzyści jak wzrost efektywności i ułatwianie decyzji. Przeczytaj lub obejrzyj na YouTube!

AI w Pracy i Biznesie

Jak ChatGPT usprawnia pracę Technical Leaderów?

Dowiedz się, jak ChatGPT może usprawnić pracę technical leaderów, oszczędzając do 3 godzin dziennie dzięki automatyzacji rutynowych zadań. Przeczytaj!

AI w Pracy i Biznesie

ChatGPT i Copilot w pracy software developera – jak wykorzystać potencjał?

Dowiedz się, jak ChatGPT i Copilot usprawniają codzienną pracę software developerów. Przeczytaj podsumowanie dyskusji naszych ekspertów lub obejrzyj na YouTube.

Na tej stronie wykorzystujemy grafiki wygenerowane przy pomocy sztucznej inteligencji.

Pozostałe serie