Uczenie maszynowe

Odkryj najnowsze trendy i praktyczne zastosowania uczenia maszynowego i głębokiego, technologii zmieniających oblicze branży IT.

Uczenie maszynowe

5 przykładów użycia analizy semantycznej w przetwarzaniu języka naturalnego

Analiza semantyczna i przetwarzanie języka naturalnego to technologie niosące wiele korzyści biznesowych. Przeczytaj, jak wykorzystujemy je w naszej firmie!

Uczenie maszynowe

Image processing – zastosowanie przetwarzania obrazu w data science

Image processing to konwersja obrazu do formy cyfrowej umożliwiająca komputerom ich przetwarzanie. Przeczytaj, w jakich branżach można ją wykorzystać.

Uczenie maszynowe

Predictive Analytics – co oznacza i do czego służy analiza predykcyjna?

Predictive analytics to metoda przewidywania trendów rynkowych w celu podejmowania lepszych decyzji biznesowych. Jak wdrożyć analizę predykcyjną w firmie?

Uczenie maszynowe

Data science i uczenie maszynowe – czym się różnią?

Data science i uczenie maszynowe to powszechnie używane terminy, ale czy znasz różnicę? Co robią inżynier ML i data scientist? Przeczytasz w tym artykule.

Uczenie maszynowe

System CMP walczący z mową nienawiści w sieci — kontekst technologiczny

CMP to nasz system służący do wykrywania mowy nienawiści w internecie. W tym artykule przedstawiamy szczegółowo kontekst technologiczny tego projektu.

Uczenie maszynowe

Content Moderation Platform – walka z mową nienawiści w sieci

Przetwarzanie języka naturalnego ma ogromny potencjał w IT. My użyliśmy go do opracowania narzędzia zwalczającego mowę nienawiści w Internecie!

Uczenie maszynowe

Przetwarzanie języka naturalnego – narzędzia pracy w WEBSENSA

Przetwarzanie języka naturalnego rozwija się dynamicznie i niesie ze sobą obiecujące korzyści. Przeczytaj, jak Twój biznes może skorzystać z NLP!

Uczenie maszynowe

Go czy Python – który język wybrać do uczenia maszynowego?

Python to najpopularniejszy język do machine learning, ale są też zwolennicy bardziej niszowych, jak Go. Który sprawdzi się lepiej w uczeniu maszynowym?

Inne tematy